V letošnjem šolskem letu poteka na OŠ Poljane turistični krožek. V okviru krožka smo se z učenci 4. in 5. razredov udeležili 30. Državnega festivala – Turizmu   pomaga lastna glava, ki ga organizira Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo v sodelovanju z regijskimi turističnimi zvezami in pod pokroviteljstvom Javne agencije RS za trženje in promocijo turizma Slovenije. Tema letošnjega festivala je bil zeleni turizem.
V okviru razpisane teme smo pripravili in predstavili nalogo z naslovom Tek v smeri umetnosti.

V torek, 2. 3. 2016, smo svojo nalogo predstavljali na turistični tržnici v Mercator centru v Kranju. Naloga in predstavitev na tržnici sta prepričali komisijo in podelili so nam dve zlati priznanji.
Naš trud in delo sta bila poplačana in vsi smo neizmerno veseli. Komaj čakamo, da svojo nalogo predstavimo še na zaključni prireditvi  meseca aprila.

Turizem_4 Turizem_3 Turizem_2 Turizem_1 Turizem_5

Videoposnetek razglasitve: