V četrtek, 7. marca, je potekalo državno tekmovanje v smučarskih skokih z alpskimi smučmi v Planici. Našo šolo je zastopalo devet učencev matične šole (Liam Čadež, 1. a; Žan Kos, 1. a; Tadej Bogataj, 1. b; Klemen Miklavčič, 2. b; Tibor Strel, 2. a; Alenka Miklavčič, 4. b; Zarja Strel, 4. b, Ajda Bogataj, 4. b; Andraž Kavčič, 4. b) in pet učencev iz PŠ Javorje (Nejc Tavčar, 2. j; Agata Ažbe, 3 .j; Tomaž Šturm, 3. j; Voranc Peternel, 3. j, Lenart Logar, 4. j).

Polni pričakovanj in želje po uspehu so se podali novi izkušnji naproti. Vsi so se odlično odrezali. Domov smo se vrnili z lepimi spomini in nepozabno izkušnjo, nekateri pa z medaljami in priznanji.

DOSEŽKI

V prvem razredu je Tadej Bogataj osvojil 3. mesto med kategoriziranimi tekmovalci.

V drugem razredu je Nejc Tavčar osvojil 2. mesto med kategoriziranimi tekmovalci.

V tretjem razredu je Tomaž Šturm osvojil 2. mesto med kategoriziranimi tekmovalci.

V četrtem razredu je Alenka Miklavčič osvojila 3. mesto, Zarja Strel 5. mesto, Ajda Bogataj pa 2. mesto med kategoriziranimi tekmovalkami. Lenart Logar je dosegel 6. mesto med kategoriziranimi tekmovalci.

Iskrene čestitke!

Maja Trček

Na spodnji povezavi si lahko ogledate uradne rezultate.

DP_SSK Velenje_7.3.2024_Planica