13. februarja 2024 smo se udeležili področnega tekmovanja v smučarskih skokih z alpskimi smučmi – Skoči z nami! Po deževnem vikendu je vsem prijalo sonce, ki je pokukalo izza visokih gora v Mojstrano. Letos je bilo kategorij več, saj so za vsak razred razdelili po štiri komplete medalj – šolski otroci, dečki in deklice ter kategorizirani tekmovalci katerega izmed zimskih športov.
Kot vsako leto smo tudi letos dosegli izvrstne rezultate, ki jih bomo poskušali potrditi še na državnem tekmovanju.

V prvem razredu je 1. mesto osvojil Liam Čadež in 2. mesto Žan Kos, med kategoriziranimi pa 1. mesto Tadej Bogataj.

V drugem razredu je Klemen Miklavčič osvojil 3. mesto, med kategoriziranimi pa Nejc Tavčar 2. mesto.

V tretjem razredu je med kategoriziranimi tekmovalci Tomaž Šturm dosegel 1. mesto, Vito Jančič pa 3. mesto.

V četrtem razredu so bile najboljše deklice, saj je Alenka Miklavčič osvojila 1. mesto, Zarja Strel 3. mesto in Ajda Bogataj med kategoriziranimi 2. mesto.

Oglejte si nekaj fotografskih utrinkov, v priponki pa najdete vse rezultate.