V tednu med 4. in 8. junijem smo učenci 8. razredov odšli v šolo v naravi v Kranjsko Goro. Tam smo imeli veliko pohodov, poleg tega pa smo tudi kolesarili, se vozili s kanuji, kurili ogenj in se učili. Zvečer smo imeli na sporedu zabavne in spoznavne večere, saj je poleg nas bila v domu tudi šola s Ptuja.

Tjaša Buh, 8. a

Drugi dan smo se s kolesi odpeljali do Planice. Preostali del dneva smo bili pri jezeru Jasna, ki smo ga s kanuji tudi preveslali.

Tretjega dne smo  odpešačili   na  Zelence,  kjer  smo bili od 9.- 13.ure. Vsega skupaj smo prehodili okoli 20 kilometrov.  Ko smo prispeli v dom, nas je tam čakalo toplo kosilo, potem pa  malo več prostega časa.

Četrti dan smo bili vsi  “veseli”, ker  smo spet hodili − tokrat smo odpešačili do Triglavskega narodnega parka.

Peti, zadnji dan −spet smo odpešačili, tokrat na malo daljšo pot v Sredogorje.

Nato smo se najedli in počasi odpravili proti Poljanam.

Špela Križnar, 8. b

In taka šola v naravi je neizčrpen vir za številne fotografije, ki še dolgo ohranjajo spomine …