V četrtek, 1. marca, je na Planini v Kranju potekalo področno tekmovanje v košarki za mlajše dečke. Na tekmovanju je sodelovalo šest ekip z Gorenjske. Naši učenci so v predtekmovanju premagali ekipi OŠ Stražišče in  OŠ Josipa Plemlja Bled ter tako zasedli prvo mesto v skupini.
V finalu so se pomerili z zmagovalno ekipo OŠ Simona Jenka, ki je bila zmagovalna ekipa druge skupine. Izkazali so se kot boljši nasprotnik in nas zasluženo premagali.

Našo šolo so zastopali Domen Rakovec, Gašper Čadež, Ožbej Krek, Nejc Rant, Tilen Mrak, Luka Kalamar, Domen Rant Todorovič, Dominik Pisk, Lena Grebenc, Nejc Milinovič in Jaka Kalamar.
Našo šolo med mlajšimi dečki zastopa tudi šestošolka Lena Grebenc, ki se med fanti zelo dobro znajde.

Čestitke vsem učencem in učenki za doseženo drugo mesto na Gorenjskem! S tem rezultatom so se uvrstili v nadaljnje tekmovanje.

Učitelj Aleš Mrak