Naš dobrodelni sejem je uspel, učenci, ki so izdelke ponujali in že prej izdelovali, so bili zadovoljni. Organizacijo so imeli v rokah učitelji oddelkov podaljšanega bivanja in odlično so jo izpeljali.

Izkupiček sejma je namenjen Šolskemu skladu OŠ Poljane.

**************************************************

Šolske novinarke so sejem spremljale na svoj način. Sestavile so anketni vprašalnik, ki so ga ponujale obiskovalcem in tako dobile odzive na sejemsko dogajanje. Nato so ankete analizirale, kratek povzetek odgovorov vam predstavljamo v nadaljevanju.

Ste danes prvič na dobrodelnem sejmu v Poljanah?
Nekaj obiskovalcev se je sejma udeležilo prvič, velika večina pa že večkrat, in sicer več kot trikrat.

Pri kateri stojnici ste se zadržali najdlje? Kaj so tam ponujali?
Starši so se verjetno najdlje zadržali pri stojnicah, kjer so izdelke ponujali njihovi otroci, zanimiva je bila stojnica vrtca, najbolj pa so večino pritegnili čestitke, razni okraski, knjige in piškoti in vaflji. Anketirancem sta bila všeč tudi srečelov in menjava igrač

Ste kupili kakšen izdelek?
Večina je na sejmu kupila različne izdelke, nekateri so si stojnice samo ogledovali.

Za kaj boste kupljeni izdelek uporabili?
Kupljeni izdelki bodo v največji meri uporabljeni za pošiljanje lepih želja, za obdarovanje, okraševanje, igro in seveda – piškoti za sladkanje.

Se vam zdi, da je kakšna stvar na sejmu odveč?
Večina anketirancev meni, da ni odveč nič, nekateri pa so mnenja, naj ne bi bilo izdelkov, ki niso uporabni.

Imate kakšen predlog, kako bi sejem izboljšali?
Navajamo nekaj predlogov:
• nižje cene, več različnih izdelkov, več uporabnih stvari, več glasbe, manj okraskov, več hrane in toplih napitkov (čaj, kakav), več srečk, boljše zračenje

Imate za nas še kakšno sporočilo v zvezi z nocojšnjim sejmom?
Še nekaj mnenj obiskovalcev:

**********************************************************************