Končno nam je uspelo! Opravili smo tako težko pričakovani kolesarski izpit!

Že od jeseni dalje smo se učili teoretično znanje, ki je potrebno za varno vključevanje s kolesom v promet. Veliko smo vadili v šoli in doma na računalniku, da smo se naučili vseh potrebnih prometnih pravil. Teoretični del izpita ni bil prav nič lahek, vendar nam je vsem uspelo.
Še večji izziv je bil kolesarski poligon na šolskem igrišču. Hišnika sta postavila poligon z različnimi spretnostnimi nalogami, ki nam je dal kar vetra. Vendar ko smo ga nekajkrat prevozili, nam je šlo že veliko bolje. Z nekaj popravami nam je uspelo premagati postavljene ovire.
Sledila je vožnja v prometu, ki smo jo izvedli v Predmostu in Hotovlji.  Ko se nam je pridružil še policist, je šlo pa zares. Učitelji so ocenjevali našo vožnjo in po uspešno opravljeni poti nam je policist razdelil kolesarske izkaznice, ki nam dovoljujejo samostojno vožnjo v prometu.
Zaželel nam je le še srečno in varno vožnjo in že smo se sami odpravili domov, in to s kolesi!

Srečno vsem!