Tekmovanje najmlajših z alpskimi smučmi, Rogla 2017

Na Rogli, le njen vrh je še vedno obdarjen s snegom, je bilo v četrtek, 9. 3. 2017, državno tekmovanje v smučarskih skokih najmlajših učenk in učencev z alpskimi smučmi. Tekmovanja, ki je predvsem animacijskega značaja in je namenjeno popularizaciji smučarskih skokov in naše PLANICE, se je udeležilo skoraj 200 otrok iz vse Slovenije, navdušenih nad to smučarsko disciplino.
Našo šolo je v lepi luči zastopalo pet učencev, ki so si udeležbo morali izboriti na predhodnem regijskem tekmovanju, ki je bilo v Nordijskem centru v Žireh.

Krištof Pisk je domov odnesel lep pokal, ki ga je osvojil za odlično 3. mesto med drugošolci. Le malo za pokalnimi nagradami sta zaostali Polona Tavčar  med četrtošolkami in Anamarija Jurčič med učenkami 1. razreda. Bili sta na 4. mestu. Na 17. oziroma 19. mesto pa sta se uvrstila Maks Božnar in Domen Dolenc med učenci tretjih razredov.