Čisto preprosta enačba:

otroci iz Vrtca Agata + učenci OŠ Poljane = gibanje + dobra volja + medgeneracijsko druženje

Ponovno, zdaj lahko rečemo že tradicionalno, so potekale gibalnice, ki predstavljajo druženje učencev OŠ Poljane z otroki Vrtca Agata skozi gibanje. Ob tem druženju, ki bogati tudi nas velike, krepimo gibalni razvoj malih razvijajočih se bitij.
Tudi tokrat smo pripravili osem postaj, na katerih so se otroci srečali z različnimi dejavnostmi. Tako so se plazili, plezali, skakali, hodili po različnih podlagah, hodili po vseh štirih, se zibali, kotalili in delali vaje ravnotežja. Dejavnosti so potekale pod budnim očesom učencev (neka deklica iz 5. razreda jih je poimenovala “inštruktorji” – konec koncev je to ravno pravšnji izraz. Res je, so pravi inštruktorji, učitelji in vzgojitelji, ki so svoje delo odgovorno, vestno in odlično opravili. Vse pohvale in čestitke.

Pripenjamo pa še nekaj foto utrinkov.

Barbara Tavčar