Tudi letos smo se pridružili dobrodelni akciji Nivea Podarimo modro srce.
Letošnja akcija je nekoliko drugačna in tako smo našo solidarnost vsem pokazali z izobešanjem modrih src. Učenci so svoje lepe želje, vrednote in pozitivne misli vtisnili na srčke in ti krasijo prav vsak kotiček na naši šoli. Tako so modri srčki oživili naše drevo življenja in vrednot pod freskami, oglasne deske in na vratih ti prav tako pomahajo v pozdrav.

Šolske kotičke smo slikali in slike poslali na Biersdorf Nivea in sedaj so naše želje izobešene tudi na Niveinem facebookovem zidu.

Ob poslanih fotografijah smo nazaj dobili čudovito sporočilo, ki ga z veseljem posredujem tudi vam in se vam obenem vsem, učiteljem in učencem, zahvalim za sodelovanje.

Hvala, ker ste podprli dober namen. Veseli nas, ko vidimo, koliko dobrih ljudi je med nami.

Barbara Tavčar