Tudi letos je šolski dobrodelni sejem privabil množico ljudi. Bila je sicer malo manjša kot prejšnja leta, izdelki pa so bili prav tako raznovrstni, lepi in unikatni, kar smejali so se z lično urejenih stojnic. Obiskovalci so izbirali, z druge strani stojnic pa so jim svetovali in jih usmerjali učenci posameznih razredov, ki so seveda želeli prodati čim več sadov svojega dela s tehniškega dne, na katerem je nastala skoraj celotna ponudba letošnjega sejma.

Sejemsko vzdušje je popestril srečelov in tudi tradicionalne slovenske glasbe ni manjkalo – učenec 5. razreda Adriano Markelj je predstavil igranje na lajno, devetošolca Miha Krajnik in Jaka Mrak pa sta dogajanje začinila z zvoki harmonike.

Sredstva, zbrana na tem dobrodelnem sejmu, so namenjena šolskemu skladu – za enake možnosti vseh učencev.

Izdelki na stojnicah

Sejemsko vzdušje