Komaj smo zakorakali v novo šolsko leto, že smo sodelovali na tekmovanjih. 29. septembra je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz logike. Tekmovalo je kar 123 učencev od 3. do 9. razreda. Sodelovali so tudi učenci Podružnične šole Javorje. Lahko rečemo, da so bili zelo uspešni, saj je kar 45 tekmovalcev prejelo bronasto priznanje, 5 učencev od 7. do 9. razreda pa se je uvrstilo še na državno tekmovanje: Taja Rupar, Tadej Habjan, Jernej Oblak, Jedrt Šinkovec in Marija Omejc. Državno tekmovanje je potekalo v soboto, 22. oktobra, v Škofji Loki. Tudi na tej ravni so se učenci naše šole odlično odrezali, saj je Jernej Oblak prejel srebrno priznanje, Marija Omejc in Jedrt Šinkovec pa zlato priznanje.

Vsem iskreno čestitamo!