V tednu medgeneracijskega gibanja in druženja je zaživela simbioza giba. Zbrala se je pisana druščina vseh starosti, ki je nestrpno pričakovala zemljevide, s katerimi so se odpravili na lov za kontrolnimi točkami. Prva navodila učitelja Aleša so bila povezana z uporabo karte, znakov na karti in namigov. Tako so se prav kmalu prvi vnučki s svojimi babicami pognali na lov. S kompasi in zemljevidi v rokah so sledili še drugi in že je tekla tekma v prijetnem prijateljskem druženju. Zmotilo nas ni niti hladno, že skoraj zimsko vreme.
Naši učenci pomočniki so prišepnili kakšno koristno za iskanje kontrolnih točk, najmlajši pa so že “luknjali” kontrolne točke.

Na naši šoli simbioza giba poteka že drugo leto in vsakič je zabavno in pestro, vsakič se eden od drugega naučimo česa novega. Zato komaj čakamo športno obarvano druženje, ki nas čaka še jutri, v sredo, in v petek popoldne.

Še vedno lepo vabljeni!

Mentorica šolske skupnosti: