Četrtkovo popoldne, dan pred zaključkom pouka, so učenci in učitelji pripravili prireditev, na katero so povabili tudi starše in druge prebivalce Poljan in okolice.
Program je bil raznolik. V njem so sodelovali pevci mladinskega in obeh otroških pevskih zborov, dve skupini plesalk razredne stopnje, naši odlični instrumentalisti ter igralci, ki so v petih ločenih prizorih gledalcem ponazorili, kako pomembni so povezanost staršev, otrok in šole, domače delo ter tudi odnos do gibanja.
Ko se je kulturni program iztekel, sta zbrane nagovorila gospa ravnateljica Metka Debeljak in gospod župan Milan Čadež ter najuspešnejšim učenkam in učencem podelila priznanja.
Po zadnji pesmi Zemlja pleše smo vsi skupaj odplesali v počitnice. Naj bodo lepe!