Januarja smo sodelovali tudi na likovnem natečaju v organizaciji JSKD RS Ivančna Gorica, z naslovom GOZD KOT PROSTOR PRAVLJIČNE UTOPIJE.

Na natečaju so sodelovali tako najmlajši kot tudi odrasli ustvarjalci. Poslanih je bilo 65 odraslih likovnih del ustvarjalcev ter 325 likovnih del otrok. Skupaj torej 390 likovnih del.

Med vsemi poslanimi deli pa so izbrali 33 likovnih del, ki , ki jih bodo uporabili za vabila v okviru Območne izpostave Ivančna Gorica. In med izbranimi je tudi likovno delo učenke naše šole KARMEN DOLENC z naslovom Misli ljubezni.

Vse likovne umetnine bo mogoče videti na razstavi v Humekovi galeriji, Muzej krščanstva na Slovenskem, v Stični-občina Ivančna Gorica, in sicer: od torka, 27. septembra 2011. Na otvoritvi bodo podeljena tudi priznanja vsem sodelujočim, avtorjem izbranih del pa bodo podeljene nagrade v obliki materiala.

Nagrajenki Karmen še enkrat čestitava mentorici Mihaela in Nina.