Bilo je pestro in zabavno, kot že nekaj let v tem predprazničnem času – telovadnica polna učencev, njihovih staršev, bratcev, sestric, prijateljev, učiteljev … Ob  zabavnem programu so se s stojnic ponujali unikatni izdelki učencev naše šole, učencev Podružnične šole Javorje ter otrok iz Vrtca Agata, obiskovalci so lahko kupili tudi srečke za bogat srečelov. Zbirali smo sladkarije za socialno ogrožene otroke ter pripravili menjalnico igrač.

Vsa sredstva, zbrana na sejmu, bodo namenjena Šolskemu skladu OŠ Poljane in s tem našim otrokom, ki si sicer ne bi mogli privoščiti šolskih izletov, šole v naravi itd. Sladkarije in igrače, ki ne bodo dobile svojega lastnika, bo prevzela organizacija Karitas.

Vsem, ki ste prišli na sejem, se najlepše zahvaljujemo in vas vabimo, da se nam pridružite tudi prihodnje leto.

[vimeo 114102091]