Pa smo jo dočakali − prireditev, ki za nas vsako leto pomeni konec pouka, konec zvonjenja šolskega zvonca, pisanja, poslušanja, borbe za ocene, vožnje s kombiji in avtobusi, čakanja na malico …

V ponedeljek, 23. junija, smo se v šolski telovadnici zbrali vsi − učenci, učitelji, starši, bratci in sestrice. Za sceno je z učenci spet poskrbela Mihaela Žakelj Ogrin. Naši učenci so pokazali, kaj so se skupaj z mentorji naučili: peli so, plesali, igrali na inštrumente, zaigrali “gasilsko” igrico, pokazali so, kako pomembne so črke − z njimi namreč lahko zapišemo tudi to, kar smo že res težko čakali: POČITNICE.

Predstavnik Prostovoljnega gasilskega društva Poljane je podelil nagrade najuspešnejšim na likovnem in literarnem natečaju, ki sta bila razpisana v počastitev 120-letnice PGD Poljane.

Gospa ravnateljica je podelila priznanja učencem, ki so vpisani v knjigo vzornih učencev, podelila pa je tudi srebrna in zlata priznanja za dobre uvrstitve na tekmovanjih iz znanja.

Še zadnja pesem šolskega zbora in −

ŽIVELE POČITNICE, SE VIDIMO V SEPTEMBRU!

[vimeo 99233095]

[vimeo 99233920]