V petek, 10. septembra 2010, smo se udeležili 10. tradicionalnega srečanja Unesco šol ob prijetnem okolju Cerkniškega jezera. Dva učenca naše šole sta se udeležila fotografske delavnice. Naša tema je bila Narava in vse, kar najdemo v njej. Nastalo je kar nekaj simpatičnih in zanimivih fotografij.

VTISI UČENCEV:

Bilo mi je všeč, ko smo fotografirali v skupinah po tri, ko smo se peljali s konjem. Všeč pa mi je bila tudi razlaga učitelja, ki je imel delavnico. Ni pa mi bilo všeč, ker so bili tam sami srednješolci. Veliko sem se tudi naučila glede fotografiranja.

Iza Božič, 7.b

Meni je bilo dobro, ker smo lahko slikali, kar smo hoteli in ko smo hodili, kjer smo hoteli. Videli smo veliko ovc in enega dojenčka. Ni mi pa bilo všeč, ker smo se tja peljali skozi Lučine, in to, da sva bila z Izo edina iz osnovne šole, vsi ostali pa so bili iz srednje. Dobro je bilo, ker je z nami nekaj časa hodil nek črn pes, videli pa smo veliko lepih živali.

Urban Oblak, 7.b