Zavarovalnica Triglav v partnerstvu s Smučarsko zvezo Slovenije in Zavodom SLOSKI tudi letos otroke nagovarja skozi ustvarjalni natečaj Ustvari pokal, ki omogoča mladim ustvarjalcem, da ustvarijo risbo pokala Planice 7.

Učenec Bor Korče iz 8. a razreda je izdelal načrt za pokal Planica. Njegov pokal se imenuje: “Planica, Slovenska Kraljica”

KAJ LAHKO PRINESE GLASOVANJE
Poleg zmagovalne risbe, po kateri bodo ustvarili pravi pokal, bodo nagradili tudi avtorje 10 najboljših risb po izboru občinstva in jim omogočili, da svoje sošolce in sošolke popeljejo v Planico na ogled kvalifikacij finala svetovnega pokala FIS v smučarskih skokih v četrtek, 21. 3. 2024, z organiziranim prevozom in zagotovljeno malico.

KAKO GLASUJEMO

Glasujete lahko na povezavi: https://planica.triglav.si/nagradna_igra/planica-slovenska-kraljica/
Vpišite svoj elektronski naslov in oddajte glas.

H glasovanju spodbudite tudi svoje prijatelje, sorodnike, znance.

Držimo pesti, da Borov pokal Planica, Slovenska Kraljica, dobi veliko glasov!