Letošnji mednarodni likovni natečaj »Plakat miru«, ki ga vsako leto sponzorirajo Lions klubi s celega sveta, so poimenovali “Upam si sanjati. Namen natečaja je bil spodbuditi otroke k širitvi in spodbujanju k miru.
Pod pokroviteljstvom LK Škofja Loka je sodelovalo šest osnovnih šol Gorenjske.

Na razstavi so dela naših učencev: Leje Arnolj, Mance Božič, Tinkare Cankar, Aline Dolenc, Eme Dolenc, Mance Habjan, Jakoba H. Oblaka, Maksa Pivka, Mojce Rakovec, Ajde Stanonik, Angelike Strel, Nikole Trevna in Nadje Trobec.

Komisija je izbrala po en plakat iz vsake šole. Izmed izdelkov naše šole je bil izbran plakat Nadje Trobec. Plakat bo poslan naprej na consko ocenjevanje likovne komisije.

Iskrene čestitke vsem našim učencem, ki so s svojim ustvarjanjem pokazali, da znajo sanjati o miru. Posebna čestitka pa seveda nagrajenki Nadji!

Mentorica Mihaela Žakelj Ogrin