Iz naše šole se je zbralo lepo število tekačev in skupaj z osnovnošolci iz Gorenje vasi so se pripeljali v Smlednik. Za prijetno ogrevanje so se po Kalvariji peš podali na štart. Po ogledu proge pa so se kmalu na štart že morale pripraviti mlajše deklice.
Na progi je bilo veliko tekačev in kljub široki poti se je pripetilo tudi nekaj padcev, tudi našim tekačem, ampak k sreči brez hujših poškodb.

Med dekleti se je najbolje odrezala Loti Poljanšek, ki je osvojila 8. mesto med mlajšimi dekleti. Ekipo so dopolnile še Ema Klemenčič ter pri starejših še Veronika Pisk in Maruša Šubic. Dekleta so svojila ekipno 4. mesto.

Med fanti sta se med deseterico najboljših v državi uvrstila Martin Pisk med mlajšimi in Nejc Poljanšek med starejšimi dečki. Oba sta osvojila 7. mesto. Drugi najboljši rezultat, ki se je štel v ekipno razvrstitev, sta dosegla Andraž Šubic (16. mesto) med mlajšimi dečki in Izak Zver (15. mesto) med starejšimi.

Skupno je naša ekipa osvojila 1. mesto v državi!!!

Čestitke vsem nastopajočim, več rezultatov in nekaj utrinkov pa si lahko ogledate v priponkah.