V četrtek, 18. maja, smo se udeležili medobčinskega prvenstva v atletiki v Škofji Loki. Po prestavitvi termina nam je vreme le prizaneslo in učenke ter učenci so lahko prikazali svoje sposobnosti. Najbolje so se odrezali Benjamin Treven, ki je v teku na 1000 metrov osvojil 3. mesto, ter Gašper Drnovšek ter Ema Klemenčič v teku na 60 metrov, ki sta osvojila 2. mesto. Odlične dosežke so dosegli tudi ostali učenci in učenke, njihove rezultate pa si lahko ogledate v priponkah.

Na regijsko tekmovanje se je uvrstilo devet naših učencev. Tekmovanje je potekalo v torek, 23. maja, v Kranju v popoldanskem času. Največ uspeha so imeli Ema Klemenčič in Gašper Drnovšek v teku na 60 metrov – osvojila sta 4. in 8. mesto – ter Benjamin Drnovšek, ki je v teku na 1000 metrov osvojil 10. mesto.

Vsem čestitamo za dosežene rezultate in za ves trud, ki so ga pokazali na tekmovanju.

Uroš Čadež

Atletika posamična OŠ – področno

Medobčinsko prvenstvo v atletiki Škofja Loka 2023 – rezultati mlajši

Medobčinsko prvenstvo v atletiki Železniki 2023 – starejše deklice in dečki – rezultati

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)