V mesecu januarju smo se odzvali povabilu na turnir med dvema ognjema, ki so ga pripravili učenci in učiteljice 4. in 5. razredov OŠ Žiri. Na turnirju so sodelovali učenci treh šol, in sicer gostujočih šol OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas in naše OŠ Poljane ter domače OŠ Žiri. Na turnir smo se z veliko vnemo pripravljali že pred novim letom, zato smo se polni navdušenja in z željo po čim več zmagah odpravili na težko pričakovane tekme. Odigrali smo kar nekaj zelo napetih tekem. Na tribunah so nas spremljali najglasnejši in z največ spodbudnimi plakati opremljeni navijači. Prav to nas je spodbudilo, da smo odigrali zares borbeno in na koncu osvojili skupno tretje mesto. Za nagrado je vsak od nas prejel medaljo in malico. Vsi skupaj pa smo bili veseli darila, ki so nam ga pripravili na OŠ Žiri, in sicer žoge ter polni vreči bonbonov, s katerimi smo se posladkali že takoj po tekmi. Nad turnirjem smo bili tako navdušeni, da že komaj čakamo na naslednje srečanje z ostalima šolama. Obljubimo, da bomo z novo žogo še več trenirali in se pripravili na naslednje zmage.