Letošnje leto nam je zima pričarala pravo zimsko pravljico. Zato smo se odzvali povabilu učitelja Janeza Poljanška ter učencev PŠ Javorje, da preživimo zimski športni dan v okolici podružnične šole. Tam so učenci in učitelj pripravili izvrstne dejavnosti – poligon za tek na smučeh, pravo skakalnico in proge za slalom, lopatkanje ter sankanje. Najprej je pet učencev tekmovalo v treh disciplinah smučanja, za tem pa vsi učenci v dvojicah na sankaški progi. Na koncu je sledila še razglasitev rezultatov in podelitev medalj najboljšim tekmovalcem. Vzdušje je bilo izvrstno in zahvaljujemo se vsem učencem ter učitelju za pripravo čudovitih dejavnosti ter prijazen sprejem.

no images were found