PRVI DAN – sreda, 25. januar 2023

Srečno smo prispeli v CŠOD Fara, kjer so nas sprejeli prijazni učitelji. Po odličnem kosilu je sledilo več dejavnosti: izdelovanje vetrnic, lokostrelstvo, igre in astronomija. Po večerji pa smo se odpravili na nočni pohod po vasi

***********************************************************************************

DRUGI DAN – četrtek, 26. januar 2023

Drugi dan šole v naravi smo preživeli v zasneženi naravi. Preizkusili smo se v teku na smučeh, igrah na snegu in plezanju v adrenalinskem parku. Popoldan smo se sprehodili do slapu Nežica. Večer je pa minil v plesu in zabavi.
Imamo se zares lepo!

TRETJI DAN – petek, 27. januar 2023
Vse mine in minila je tudi naša tridnevna šola v naravi. Dopoldan smo se odpravili do visečega mosta čez Kolpo in si ogledali mejni prehod.

V teh dneh smo se veliko naučili o tej pokrajini, bili smo veliko zunaj, se družili in imeli zelo lepo.

(Skupno 1.045 obiskov, današnjih obiskov 1)