V ponedeljek, 21. 11. 2022, so imeli tretješolci tehniški dan – šivanje. Sešili so lutko mačka Murija.

Danes smo imeli tehniški dan. Šivali smo mačka Murija. Bilo je odlično, ampak tudi zahtevno. (Lovro)
Všeč mi je bilo, ker sem se naučil zančni šiv in naredil lepega mačka Murija. Bilo mi je zelo všeč. Vsi Muriji so bili zelo lepi. Imeli smo se super. (Luka)
Vesel sem, ker sem se naučil nov šiv. Dobro je bilo tudi, ker si v mačka Murija lahko dal roko. (Peter)
Bilo je dobro in tudi šlo mi je dobro! Več sem spoznal in se več naučil. Spoznali smo nov šiv. (Erik)
Dobro sem šival okrog. Na koncu smo nalepili ušesa in srajco. Bilo je super. (Urban Č.)
Najbolj mi je bilo všeč, ko smo šivali. Ni pa mi bilo všeč, ko so sošolci prišli k meni in rekli, če jim lahko v šivanko vtaknem nit. (Anja)
Šlo mi je super. Včasih se mi je tudi kaj zatikalo. (Neja)
Všeč mi je bilo, da sem naredil Murija. Na začetku nisem znal, potem pa mi je šlo zelo dobro. (Emanuel)
Danes smo šivali, strigli in lepili. Naredili smo mačka Murija. Bilo je super! (Rok)
Šivanje mi je bilo všeč in šlo mi je dobro. Uspel sem narediti lepega mačka Murija. (Tine)
Imeli smo se odlično. (Oskar)
Imela sem se zelo dobro. Na koncu je nastal lep izdelek. Šlo mi je zelo dobro, a na trenutke sem malo zavozlala šiv. (Sara K.)