Od ponedeljka, 20. maja, do petka, 24. maja 2013, smo učenci 8. razredov preživeli teden v šoli v naravi v Centru šolskih in obšolskih dejavnosti Bohinj. Tam nismo bili sami, ampak so bili z nami tudi učenci Osnovne šole Gornji Petrovci iz Prekmurja. Razdelili so nas na tri skupine − ena od njih je bila skupina iz Prekmurja, drugi dve pa iz naše šole (8. a in 8. b). Po teh skupinah smo opravljali različne dejavnosti, kot so kolesarjenje, lokostrelstvo, plezanje, vožnja s kanuji, planšarstvo … Vsak večer smo imeli posebno dejavnost, kot na primer spoznavanje druge šole, nočni pohod, cirkus … Najbolj veseli smo bili velike količine prostega časa. Doživeli smo tudi vreme vseh letnih časov ( zadnji dan je snežilo  ). Preživeli smo veliko lepega časa in spletli nova prijateljstva.

Povezava do celotne mape s slikami in nekaj videoposnetki (2,9 GB).

Ana Demšar in Barbara Železnik, 8. b

1. dan