Tudi v tem šolskem letu so naši učenci za natečaj TOLE MORAM POVEDAT’ s podnaslovom PA DOBER TEK !, ki ga je razpisalo Muzejsko društvo Škofja Loka, zapisali kar nekaj zanimivih sestavkov. V pogovorih s starejšimi so odkrivali, kako je bilo s hrano nekoč. Njihovi zapisi so se komisiji zdeli tako zanimivi, da jih je pet prišlo v ožji izbor in so objavljeni v Loških razgledih. Ti zapisovalci so Janja Bonča, Ema Klemenčič, Nik Pintar, Anita Tratnik in Lovro Tušek. Lovrov prispevek so razglasili za najboljšega in ga je prebral na predstavitvi Loških razgledov ter kot nagrado prejel dve vstopnici za Pustolovski park GEOSS. Tudi drugi dve vstopnici je žreb namenil naši učenki Aniti. Čeprav je nagrada prišla z žrebom, je zaslužena.

Majda Bernik

 

 

 

 

 

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)