Učenka Asja Stanonik iz 6. b se je na kreativno-dobrodelnem natečaju Rišem za prijatelja uvrstila v ožji izbor. Njena risba je bila izbrana med finaliste, izmed katerih bo izbranih šest risb, s katerimi bodo potiskali platnice šolskih zvezkov.

Glasovanje poteka na Facebook strani Office&More, kjer risbe zbirajo všečke v šestih kategorijah: VRTCI, 1., 2. IN 3. TRIADA, SREDNJE ŠOLE in IZBOR OBLIKOVALCEV.

V vsaki kategoriji bo zmagal avtor risbe, ki prejme največ všečkov.

Vabimo vas, da se aktivno vključite v glasovanje, da Asji zagotovite čim večje število glasov/všečkov. Objave lahko delite na svojih FB profilih, h glasovanju povabite svoje prijatelje in starše.

Šest zmagovalnih risb bodo natisnili na platnice šolskih zvezkov, ki bodo v prodaji v papirnicah Office&More in v galanterijah Bags&More po vsej Sloveniji (65 poslovalnic) in v njihovih spletnih trgovinah v času šolske sezone (junij–oktober). Celoten izkupiček od prodaje že tradicionalno podarijo dobrodelnim organizacijam.

Povezava do Facebook strani, kjer poteka glasovanje – KLIK.

Asjino delo poiščite v kategoriji IZBOR OBLIKOVALCEV.