Učenke in učenci od 1. do 6. razreda so sodelovali v natečaju Sobivanje – Varno v vrtec in šolo. V vseh razredih smo na začetku šolskega leta kar nekaj učnih vsebin namenili prometu in varnemu načinu prihoda v šolo. Sprehajali smo se po okolici šole in se pogovarjali o varnih in nevarnih točkah. Kasneje smo si ogledali različne makete in pri urah likovne umetnosti ustvarjali izdelke. V večini primerov so nastali predlogi prometne ureditve v okolici naše šole. Nekaj oddelkov je ustvarjalo s pomočjo škatlic, drugi pa so slikali na risalne liste.

Pri delu so učenci pokazali ogromno iznajdljivosti, motivacije in natančnega opazovanja šolskega okoliša. V spodnjih galerijah si lahko ogledate naše izdelke.

Vljudno vabljeni na virtualno razstavo.

Učiteljica Maja Trček

1. b