Ta teden smo se z učenci šolske skupnosti odločili, da učencem prvih dveh razredov in otrokom v vrtcu popestrimo dneve z igrami, ki smo jih pripravili zanje.
Prve skupine malčkov so že preživele urice v gibanju in ob ritmu glasbil pod budnim očesom učenk vzgojiteljic.

Po slikah sodeč se nam za vzgojiteljski in učiteljski poklic ne gre bati. To vlogo učenke odlično opravljajo!

Takole je druženje malčkov in učenk komentirala vzgojiteljica Tina: »Punce so zadevo izpeljale odlično. Otroci so jim sledili in se hitro prepustili njihovim rokam. Bile so sproščene, prijazne, razigrane in znale so spodbuditi otroke k dejavnosti. Hvala za povabilo in upamo, da bomo letos deležni še kakšne gibalne urice z učenci.«

Barbara Tavčar