Ponedeljek je bil in v zadnjih izdihljajih zlatega septembra smo izpeljali dobrodelni tek Koraki z Junaki. Uspelo nam je! Uspelo nam je z učenci prostovoljci z velikim srcem, z družinami, ki so si vzele čas, s posamezniki, učitelji in vodstvom, ki so pokazali solidarnost in sočutnost. Skupaj smo prispevali k ozaveščanju o otroškem raku, z mislijo na mnoge otroke in njihove družine, ki bijejo boj. Mogoče nismo bili najštevilčnejši, vendar to ne spremeni našega namena.

Dragi Junaki 3. nadstropja: niste sami, mi mislimo na vas!
To ne bo naše zadnje dejanje. Še bomo širili vaš poziv o ozaveščanju in vas podpirali.

Naš izobraževalni kotiček o Junakih
K sodelovanju z društvom Junakov 3. nadstropja smo skupaj z otroki pripravili tudi pano, na katerem mimoidoče pozdravijo medvedki s pentljicami. Na panoju je mnogo informacij, ki nas lahko marsikaj naučijo.

10 dejstev o otroškem raku
Da pa naše table z dobrodelnega teka ne bodo samo enkrat uporabljene, sedaj krasijo pot do šole in ponovno privabljajo vsakega, da se nauči kakšno dejstvo o Junakih 3. nadstropja in otroškem raku.

Barbara Tavčar