Že deseto leto otroci na pobudo Pošte Slovenije Božičku pošiljajo svoje dobre želje in misli. Zbira jih poštar Pavli. Za vsako prispelo pismo bo letos 10 centov namenjenih dobrodelnemu projektu Čarobna zima in tako bo otrokom širom Slovenije, ki si sicer tega ne morejo privoščiti, vsaj malo omogočeno lepše preživljanje prazničnih dni.

Pošta Slovenije vsem otrokom sporoča:
“Ker Božiček otrokom letos ne bo odgovarjal, si bodo lahko vsi otroci v v objemu svojih družin ogledali lutkovno prestavo Zverjašček, ki jo izvaja Lutkovno gledališče Ljubljana. Na ogled bo od 15. decembra 2020 do 15. januarja 2021, z javnim dostopom prek naše spletne strani posta.si/zverjascek.”

Tega toplega in prijaznega projekta so se lotili naši drugošolci, napisali lepa pisemca in naredili nekaj dobrega.

Pisma 2. a razreda

******************************************************************************************

Pisma 2. b razreda