Učenke in učenci!

Z naslednjim tednom začenjamo pouk za vse razrede na daljavo. Mnogi med vami že poznate, kako deluje naša spletna učilnica. Geslo za dostop je enako kot prejšnje šolsko leto.

Vstopate preko spletišča na šolski spletni strani, kjer izberete razred, znotraj te mape se vam odpre pogled na tedne in vse predmete. Pričenja se 11. teden letošnjega šolskega leta.

Vsak dan vam bodo učitelji vlagali navodila za delo, ki jih je potrebno opraviti. Tam boste našli tudi vse druge informacije v zvezi s srečanjem v živo.

Koledar za vsa srečanja v živo za prav vse oddelke je na tej isti strani povsem na začetku. Pripravljen je na tedenski osnovi, po tednih pa se premikate s puščicama. Upam in verjamem, da boste delo vzeli resno in vse naloge opravljali v skladu z dogovorom z vašim učiteljem.

Učitelji bodo poskrbeli, da bo dela za šolo ravno prav in da boste znali ostali čas izkoristiti za gibanje, branje, veselje.

Ostanite zdravi z željo, da se čim prej srečamo v živo.

Metka Debeljak, ravnateljica

(Skupno 4.790 obiskov, današnjih obiskov 1)