Pred časom ste bili učenci in učenke že obveščeni o načinu izposoje knjig v času šolanja od doma. Nekateri se tega redno poslužujete, ostale pa bi zopet povabila. Bližajo se nam praznično dnevi, ko boste lahko pogled usmerili stran od ekranov.
Knjige lahko naročite in jih pridete iskat.
Na elektronski naslov majda.bernik(at)sola-poljane.si sporočite avtorja in naslov željene knjige ali vsebino (npr.: potrebujem knjigo / knjige o srednjeveških mestih /gozdnih živalih …) in seveda ime, priimek in razred.
O prisotnem gradivu v naši šolski knjižnici se lahko informirate v katalogu COBISS- https://plus.si.cobiss.net/opac7/bib/search?db=osposl . Učenci 6. do 9. razreda ste se s tem načinom iskanja gradiva že seznanili, mlajšim pa prosim na pomoč priskočite starši. Pomagate si lahko s priloženimi navodili.

Navodila za uporabo

COBISS_OŠ Poljane_navodila_za_uporabo

Prevzem in vračanje gradiva:

• Naročeno gradivo vas bo čakalo v šoli, levo od vhodnih vrat.
  • Gradivo, ki ga želite vrniti, odložite v označeno škatlo.
  • Vstopajte le, če ste zdravi.
  • Ob vstopu nosite zaščitno masko in si razkužite roke.
  • Ne zadržujte se v prostoru več, kot je potrebno le za oddajo in prevzem gradiva.

Gradivo lahko vrnete ali si ga izposodite vsak dan od 8. do 12. ure. V primeru nejasnosti lahko pokličete 04 507 05 26.

V času, ko fizično ostajamo doma, nas svet branja, svet pravljic in zgodb lahko odnese na katerekoli kraje v vse čase…

Vabim vas, da izkoristite to možnost, dobrodošli v svet branja!

knjižničarka Majda Bernik