V torek, 24. 11. 2009, je na šoli potekala delavnica izdelovanja adventnih venčkov. Na delavnici so sodelovali učenci od 1. do 4. razreda, pri delu pa so jim pomagali starši in stari starši. V goste smo povabili cvetličarko, gospo Piko Kristan, lastnico trgovine Semenarna v Žireh. Prinesla in pokazala nam je nekaj izdelanih adventnih venčkov, nam razložila postopek izdelovanja ter nam pomagala pri delu. Pod našimi spretnimi prsti so nastali čudoviti izdelki, ki smo jih razstavili v avli šole. Nekaj utrinkov našega ustvarjanja si lahko ogledate na fotografijah.

Učiteljice razredne stopnje

Učiteljice razredne stopnje