Zagotovo poznate Društvo Viljem Julijan (https://viljem-julijan.si/srcnapisma/).
To je društvo, ki so ga ustanovili starši žal že preminulega dečka Viljema Julijana, ki se je rodil z neozdravljivo genetsko boleznijo. Njegova starša in sestrica so se srečali s hudo izgubo, vendar v njegovem imenu še naprej pomagajo drugim družinam in malim borcem, ki se še borijo. Projektu Srčna pisma so se pridružili tudi učenci in učitelji naše šole.
Napisali smo jim nekaj lepih sporočil, ki jih bomo poslali, in verjamem, da bodo narisala nasmeh na obrazu tistim, ki ga najbolj potrebujejo. Vsa sporočila s spodnjim spremnim pismom bodo romala v Društvo Viljem Julijan.

*****************************************************

Poljane, 6. marec 2020

Dragi mali junaki in starši!

Vaše usode so se nas globoko dotaknile in želimo, da veste, da ste z nami v srcu, zatop vam pošiljamo najlepše
misli.
V želji, da tudi naši otroci spoznajo bolezni, ki krojijo usode mnogih, in da vaša pot ni lahka, smo se odločili sodelovati v projektu Srčna pisma.
Naše misli so iskrene in upamo, da vam poklonijo sonce. Prav vsaka misel je prišla iz srca in upamo, da vam nariše nasmeh na obraz.

Sporočamo vam, da smo z vami in mislimo na vas.

Ostanite močni.

Učenci in učitelji OŠ Poljane