Praznični čas je tu in spet smo v šolo privabili veliko obiskovalcev – od najmlajših do najstarejših. Tokrat smo praznično prireditev združili z dobrodelnim sejmom, h kateremu so prispevali vse učenke in učenci naše šole, otroci iz vrtca in vsi zaposleni.

Prireditev, ki so jo pripravili učenke in učenci 1. triletja, pevski zbori in plesne skupine, so pospremile lepe želje gospe ravnateljice Metke Debeljak.

Po kulturnem programu je nastopil čas za dobrodelnost – učenke in učenci so se razvrstili ob svojih stojnicah, na katerih so prodajali izdelke, ki so jih skupaj z razredničarkami in razredniki izdelovali pri urah oddelčnih skupnosti. Izdelki so bili res lepi, raznovrstni in uporabni.

Poleg sejma smo stojnice postavili tudi v mali telovadnici, kjer so bili na voljo menjalnica igrač in knjig ter dobitki za srečelov.

Ker podobe včasih povedo več od besed, si oglejte spodnje galerije.

PRIREDITEV

Videoposnetek

IZDELKI

DOBRODELNI SEJEM

MENJALNICA IGRAČ, KNJIG IN SREČELOV

Vsem želimo lepe božične praznike ter srečno novo leto!

Rezultat iskanja slik za srečno 2020

Seznam sponzorjev sejma (povezava)