V naši šoli, natančneje v telovadnici, smo v petek gostili učenke in učence sosednje šole iz Gorenje vasi. Predstavili so nam svoj muzikal Mamma Mia, ki so ga premierno uprizorili spomladi, z njim navdušili in izvedli številne ponovitve ter gostovanja. Vsem dobro znano zgodbo iz filma so prestavili v Poljansko dolino in poljansko narečje. Sami so napisali  izvirna besedila na melodije skupine Abba, sami so izdelali in narisali sceno.

Njihova mentorica je bila učiteljica glasbene umetnosti Neža Erznožnik.

Muzikal so si ogledali vsi učenci naše šole in bili nad njim navdušeni. Aplavza na koncu predstave ni in ni bilo moč utišati!

Učenkam in učencem OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas čestitamo in se jim hkrati zahvaljujemo, ker so nam pripravili čudovito urico ob igri, lepem petju in plesu!