Na OŠ Poljane tudi v letošnjem šolskem letu poteka interesna dejavnost TURISTIČNI KROŽEK za učence od 4. do 6. razreda.
V okviru tega krožka smo se z učenci prijavili na 33. DRŽAVNI FESTIVAL TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA, ki ga organizirata Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo v sodelovanju z regijskimi turističnimi zvezami in pod pokroviteljstvom Javne agencije RS za trženje in promocijo turizma Slovenije. Tema letošnjega festivala je TURISTIČNI SPOMINEK MOJEGA KRAJA.

Naši učenci se bodo s svojimi idejami v torek, 19. marca 2019 od 14. do 16. ure predstavili na turistični tržnici v Domžalah.  Pridite v Mercator center v Domžale, ustavite se na poljanski stojnici, prisluhnete zgodbi iz babičine skrinje in preverite, kako so jo razumeli in kaj so se iz nje naučili naši učenci.

Veselimo se vašega obiska!