Lep jesenski sončen dan smo učenci in učitelji 5. razreda izkoristili za pohod. Podali smo se izpred šole do Hotovlje, kjer se je naša pot odcepila v levo po Koroški poti proti Bukovem vrhu. Ob obujanju spominov na pravkar preživeto šolo v naravi nam je pot hitro minila in že smo bili ob cerkvi na Bukovem vrhu. Sledila sta zaslužena malica in počitek. Nato so se naši učitelji izmislili nekaj zabavnih iger z bosimi nogami. Vsi smo se zelo zabavali.

Tole so naši vtisi:
Všeč nama je bilo, ko smo delali piramide in bili bosi. Pot je bila dolga, a še vedno nam je bilo lepo. (Eli in Lucija)
Najbolj všeč mi je bilo, ko smo videli dva gozdarja pri delu v gozdu in ko smo sošolce peljali nazaj po drugi poti. (Maks)
Bilo je super, ko smo hodili po gozdu, igrali smo se igro Mačka in miš, videli smo ovce, konje, krave in psa, pri cerkvi smo dobili štampiljko, na poti smo videli žabico.  (Zoja in Nastja)
Všeč so nama bile igre na vrhu. Takrat, ko smo postavljali piramido, je bilo zabavno, ker smo vsi popadali. Lepe so bile tudi živali, ki smo jih videli. (Tara in Nika)