V četrtek, 22. decembra 2011, so učenci poljanske šole in podružnice Javorje vsem staršem ter seveda vsem  prebivalcem Poljan in okolice pripravili bogato in pestro božično-novoletno prireditev, za katero so se skupaj s svojimi razredničarkami in razredniki pripravljali kar nekaj časa.

Nastopali so vsi poljanski in javorski učenci, od 1. do 9. razreda, rdeča nit vseh nastopov pa je bil tradicionalni božič.

Med točkami posameznih razredov so nastopili tudi vsi naši zbori – Pevski zbor Lepe pesmi, Mladinski pevski zbor Poljane, Otroški pevski zbor Poljane in Otroški pevski zbor Javorje. Dve pesmi na koncu pa so zapeli vsi zbori skupaj.

Kot vedno so program popestrile tudi plesne skupine, povezovali pa sta ga učenki Eva Krek in Tina Dolenc.

Gospa ravnateljica je vsem prisotnim zaželela

lepo praznovanje in srečno ter uspešno novo leto 2012.

Temu voščilu se pridružujemo vsi učenci in zaposleni na OŠ Poljane.