V sredo, 21. 3 2018, je v Naklem potekal recital ob zaključku projekta Poezija je vsepovsod. Tudi naša šola je sodelovala na natečaju za najboljši haiku: pisali in ilustrirali so jih devetošolci in šestošolci. Barbara Kržišnik, Maja Peternel in Tinkara Tušek so se udeležile recitala, kjer so svoje pesmice tudi predstavile in požele bučen aplavz. Na dogodku, ki je bil poln glasbe, so nastopili zbori in posamezni dijaki BC Naklo, ob koncu pa so nas še bogato pogostili s pekovskimi izdelki lastne proizvodnje … Slastno! Zelo smo veseli, da je na našo šolo romalo tudi posebno priznanje; Tinkara Tušek iz 6. b je za svojo haiku prejela prejela nagrado za najboljši izdelek med učenci 2. triletja osnovnih šol.
Hvala vsem piscem in ilustratorjem za sodelovanje … nikoli ne nehajte ustvarjati!